• Mariola Dzwonkowska

• Spotkanie z rodzicami

Szanowni Państwo, 19 listopada o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie   z rodzicami. Tradycyjnie odbędzie się ono w sali nr 5. Celem będzie omówienie wyników w nauczaniu oraz zachowania klasy i podsumowanie ostatnich wyjazdów. Do zobaczenia!

Spotkanie z rodzicami

10 września o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie. Najpierw odbędzie się część ogólna     na sali gimnstycznej, następnie spotkanie z wychowawcą w sali nr 5 (dawniej 25). Mile widziany długopis :) Pozdrawiam serdecznie. Do zobaczenia!

smileywink

Rozpoczęcie roku szkolnego

Serdecznie witamy na początku roku szkolnego 2015/2016. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie szkoły msza św., dla tych, którzy chcieliby wziąć w niej udział, odbędzie się w kościele pw. św. Kazimierza o godz. 7.45. Apel inaugurujący rok szkolny 2015/2016 będzie miał miejsce o godz. 8.45 na sali gimnastycznej SP nr 1.

Wielkanoc

Z okazji świąt proszę przyjąć serdeczne życzenia: prawdziwej bliskości z tymi, których kochamy; dobrego odpoczynku, radości, wielu chwil, które warto będzie zapamiętać. Wszystkiego,          co najlepsze!

Mariola Dzwonkowska

Wyjazd do kina  smiley

28.01.2015 r. planujemy wyjazd do Multikina w Gdańsku na film pt. "Królowa Śniegu 2". Zbiórka o 8:00 w holu szkoły. Wyjazd        o 8:30. Powrót ok. 13:00-14:00. Koszt 30 zł. Można wziąć kieszonkowe - proponowana wizyta w McDonald's.

Wywiadówka

29.01.2015 r. zapraszam na spotkanie z rodzicami kl. IV a. Zebranie odbędzie się w sali nr 25 o godz. 17:00

wychowawca klasy

Mariola Dzwonkowska

W tym roku będziemy obchodzić 100 - lecie naszej szkoły.

Oto jak wyglądała na starej fotografii.

Wigilia

Uroczyste spotkanie wigilijne dla uczniów klasy IV a odbędzie się 18.12.2014 r.           o godz. 17:00 w sali nr 25.

Serdecznie zapraszam!

wychowawca

Wyjazd do kina!!

Wszystkich chętnych zapraszamy na wyjazd do kina, który odbędzie się

15. 10. 2014 r.

Zbiórka o godz. 7:30. Wyjazd o 8:00. Powrót około 13:30 - 14:00.

Koszt -25 zł.

Obejrzymy film pt. ,,Wakacje Mikołajka".