• Informacje o obiadach

• Informujemy, że z dniem 01.09.2023r. ulegają zmianie ceny obiadów dla uczniów. Dostępny jest wyłącznie obiad dwudaniowy w kwocie 10zł.

- Kazimierz Żołnowski

USŁUGI GASTRONIMICZNE

​​​​​Odpłatność za obiady wynosi 10.00 zł x liczba dni w miesiącu i płatna z góry do ostatniego dnia każdego poprzedniego miesiąca. Wyłącznie przelewem na konto firmy realizującej zamówienie:

Usługi Gastronomiczne

Regina i Kazimierz Żołnowscy S.C

Borcz 64 83-312 Hopowo

Nr. konta: 79 1020 1866 0000 1102 0062 6283

W tytule przelewu należy wpisać :

Obiady SP1-wpisać miesiąc, za który jest opłata - imię i nazwisko dziecka – klasa

Potwierdzenie przelewu należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub przesłać na adres e-mail: sp1kartuzy@sp1kartuzy.pl

W przypadku nieobecności dziecka zgłoszonej u osoby wydającej posiłki lub w sekretariacie szkoły do godziny 9:00 (tel: 58 681 13 01 lub 58 681 14 19) tego dnia, kwotę opłaty w kolejnym miesiącu można pomniejszyć o ten dzień (zgłoszenia nb. po godzinie 9:00 nie będą uwzględniane do odliczenia)

PROSIMY O REGULARNE WPŁATY I PRZESYŁANIE POTWIERDZEŃ OPŁATY