• Barbara Kuręda

o proponowanych ocenach końcoworocznych

REGULAMIN KONTAKTÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS I – III

ROK SZKOLNY 2018/2019

1. Przez cały rok szkolny wychowawca współpracuje z rodzicami i opiekunami uczniów poprzez:                                                                                                                                                    - Spotkania według -wyznaczonego przez szkołę harmonogramu:                                              - Indywidualne spotkania nie kolidujące z tokiem nauczania (dotyczy lekcji oraz dyżurów         nauczycielskich).
            2. Szkoła umożliwia rodzicom spotkania z pedagogiem i psychologiem szkolnym.
            3. Na początku roku szkolnego rodzic zapoznaje się z obowiązującymi w danym roku szkolnym regulaminami oraz wymaganiami edukacyjnymi z poszczególnych przedmiotów.
            4. W nagłych przypadkach wychowawca powiadamia o zaistniałej sytuacji rodziców lub opiekunów telefonicznie, osobiście lub poprzez wpis w dzienniku elektronicznym.
            5. Szczegółowe zasady współpracy z rodzicami znajdują się w dokumentacji szkoły