• Beata Miloch

• Regulaminy

• REGULAMIN ZACHOWANIA UCZNIÓW KLAS I-III

Uczeń ma obowiązek:

1.   Przychodzić do szkoły w mundurku szkolnym.

2.  Każdy piątek jest dniem „kolorowym” z wyjątkiem uroczystości szkolnych.

3.  Przychodzić punktualnie na lekcje.

4.  Zakładać obuwie zmienne.

5. Na przerwach zachowywać się zgodnie z regulaminem przerw międzylekcyjnych.

6.  Przynosić potrzebne przybory szkolne, podręczniki, zeszyty i inne materiały potrzebne na zajęcia lekcyjne.

8.  W terminie 7 dni przynosić usprawiedliwienia za dni nieobecne w formie pisemnej lub poprzez dziennik elektroniczny.

9.   Utrzymywać ład i porządek w szafce znajdującej się w szatni szkolnej.

Uczniowi nie wolno:

1. Przynosić do szkoły niebezpiecznych przedmiotów typu: ostre narzędzia, latarki laserowe, materiały palne  (zapałki, zapalniczki, papierosy).

2. Na lekcjach i na przerwach używać telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń audiowizualnych (nauczyciel i szkoła nie ponosi odpowiedzialności za przyniesione przedmioty).

3. W czasie trwania zajęć lekcyjnych uczeń powinien wyłączać wszelkie urządzenia audiowizualne (za wyjątkiem uzasadnionych sytuacji).

REGULAMIN PRZERW MIĘDZYLEKCYJNYCH DLA KLAS I-III

1.    Uczniowie mają zakaz przebywania na łączniku.

2.    Czas i miejsce przerwy ustala wychowawca klasy zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Zespół Edukacji Wczesnoszkolnej.

2.   Po usłyszeniu pierwszego dzwonka uczeń ma obowiązek spokojnie udać  się w stronę swojej klasy.

3.   Uczniowie bez potrzeby nie schodzą do szatni, w której znajdują się ich szafki.

4.   Nauczyciel ustala zasady spożywania posiłków według potrzeb klasy.

5.   Uczniowie spędzający przerwę na boisku nie opuszczają terenu szkoły, nie wspinają się na płoty, drzewa itp.

6.   Wszelkie problemy powstałe podczas przerwy uczniowie zgłaszają nauczycielowi dyżurującemu/wychowawcy.

7.   Uczeń zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu placu zabaw.

8. Uczeń przestrzega obowiązujących w czasie pandemii zasad higieny i bezpieczeństwa.