• Barbara Kruca

• klasa Vi b

• Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019

21 września w piątek odbyły się zawody sportowe - biegi przeszkodowe Little Heroes organziowane przez Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych, Terenowych i  Ekstremalnych.

Rozpoczęcie biegów poprzedził Burmistrz Gminy Kartuzy Grzegorz Gołuński, który serdecznie powitał uczestników. Podczs zawodów dla dzieci przewidziano zakąski i napoje. Młodzi biegacze fantastycznie się bawili.

Uczeń naszej klasy Borys Dera okazał się najlepsz biegaczem spośród wszystkich biorącym udział w tym turnieju chłopców klas V. Nagrody wręczał Pan Burmistrz Kartuz.

Na zakończenie zawodów uczniowie w raz z opiekunami sporzyli smaczny obiad. Po czym wszyscy rozeszliśmy się do domu

Rok szkolny 2017/2018

W środę11 października odbyła się wycieczka klas IVb i IVd do Gdańska. Uczniowie pod czujnym okiem wychowawczyń mieli możliwo odwiedzić najmniejszą w Polsce manufakturę. Dzieci mogły podejrzeć, jak wytwarzało się słodycze kilka wieków temu. Miały też możliwość skosztować świeżutkiego karmelka.

Mali turyści przeszli ulicą Długą. Podziwiali najbardziej charakterystyczne zabytki i miejsca takie jak: Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Ratusz, Brama Wyżynna, Brama Złota, Ratusz.

Ostatnim punktem programu był park trampolin. Wizytę w największym w Trójmieście JUMPCITY dzieci rozpoczęły od obejrzenia filmu na temat bezpiecznego korzystania z trampolin.

Podczas zabawy można było wskoczyć do olbrzymiego basenu z gąbkami, poskakać na największej trampolinie sportowej na północy Polski, pokonać ścieżki akrobatyczne, powalczyć na arenie w zbijaka, czy przejść przez strefę gladiatorów i air track. Przez cały czas korzystania z atrakcji obecni byli trenerzy, którzy zadbali o bezpieczeństwo i najlepszą zabawę dzieci, połączoną z odpowiednią dawką zdrowego ruchu.