• Nie samym rozwiązywaniem zadań młody człowiek żyje;) :)

•  Dlatego w szkole znajdujemy czas na doskonalenie różnych umiejętności i cech. Rozwijamy pracę zespołową, dochodzenie do porozumienia, podejmowanie wspólnych decyzji, kreatywność czy też dokładność, cierpliwość i sumienność.  Nie zapominamy przy tym o relacjach i sporej dawce humoru.

• Pomorskie z Ukrainą

• Kwiecień minął, maj pędzi jak szalony a wraz z nim drugi miesiąc realizacji projektu "Pomorskie z Ukrainą" 🫶💛
              Nasi uczniowie w ostatnich tygodniach korzystali z zajęć jogi, warsztatów plastycznych, kosmetycznych ☺️, czytelniczych, pedagogicznych i psychologicznych. Na zajęciach języka polskiego jako obcego między innymi samodzielnie pisali po polsku listy i wysyłali je na poczcie 📬💌. Podczas pięknej pogody w ostatnich tygodniach również słońce zachęcało do korzystania z jego uroków i pokazywało piękno naszej okolicy ❤️
            • Bajeczni Adwokaci

• W ostatnim tygodniu dwiedziła nas Pani mecenas Dominika Merchel- Hinc. W ramach akcji „Bajeczni Adwokaci" uczniowie klas pierwszych mieli okazję wysłuchać bajkę pt. "Leśnie sprawy Misia Adwokata". Spotkanie miało pokazać tego bohatera jako przykład adwokata, który zawsze pomaga, na którego możemy zawsze liczyć i który zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

• Rowerowy Maj w Jedynce

• - Do szkoły, ze szkoły i po szkole kręcimy kilometry

- Uczniowie, rodzice i pracownicy

- Rowery, hulajnogi i rolki poszły w ruch