• Młodzi Zdolni

• II Edycja Programu Młodzi Zdolni

MŁODZI ZDOLNI

INFORMACJE OGÓLNE

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych powiatu kartuskiego do wzięcia udziału w II Edycji Projektu Edukacyjnego "Młodzi Zdolni".

Jest to cykl spotkań podczas których w sposób nieszablonowy i oryginalny, poznają pięć tematów zachęcających do podejmowania przeróżnych wyzwań edukacyjnych, rozbudzających pasje do przedmiotów humanistycznych, metemtyczno- przyrodniczych oraz do języków obcych.

Spotkania odbywać się będą w soboty w godzinach 9.00 – 13.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach przy ul. Piłsudskiego 10.

• 8 grudnia 2018r. – Starożytność- nauguracja i wręczenie indeksów
            • 5 stycznia 2019r.- Średniowiecze
            • 19 stycznia 2019r.- Nowożytność
            • 2 lutego 2019r.- Współczesność
            • 8-9 marca 2019r.- Pokolenie C- NOC MŁODYCH ZDOLNYCH oraz Uroczyste zakończenie Projektu

Każdy uczestnik otrzyma indeks, który poświadczać będzie udział w poszczególnych zjazdach oraz będzie dowodem zaliczenia całego programu.

Terminy i zasady naboru

1. Termin składania aplikacji upływa 30 listopada 2018r..

2. Aplikację składa się drogą elektroniczną (mailową) na adres: jedynka.kartuzy@gmail.com

3. Do projektu przystąpić mogą wszyscy chętni uczniowie klas V i VI szkół podstawowych z powiatu kartuskiego.

4. Uczeń aplikujący podaje wybrane oceny roczne, uzyskane w klasie piątej (uczniowie obecnych klas szóstych) bądź klasie czwartej (uczniowie obecnych klas piątych): języka polskiego, matematyki, przyrody, języka angielskiego lub/i niemiecki.

5. Wyniki rekrutacji ogłoszone będą 5 grudnia – zakwalifikowani uczestnicy otrzymają informację drogą mailową.