• 5d

• Rowerowy Maj w Jedynce

Rowerowy Maj w Jedynce, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy uczeń, nauczyciel, pracownik administracji i obsługi, który w maju dotrze na lekcje lub przez 30 minut dziennie (z wyłączeniem sobót i niedziel) spędzi czas w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego plakatu. Dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

• Warsztaty prowadzone przez młodzież ze Wzgórza

W ostatnim tygodniu uczniowie klas piątych i szóstych mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez młodzież ucząca się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte w Kartuzach.

Zajęcia te zorganizowane zostały dzięki projektowi "Pola Przyszłości" w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady "Zwolnieni z teori". Nasi uczniowie byli bardz zainteresowani i zaangażowani w zadania oraz różne aktywności proponowane przez starszych kolegów i koleżanki, często naszych absolwentów :)

• Uwaga konkurs :)

Zespół projektu edukacyjnego "Sztuka nas łączy" działającego w ramach Olimpiady "Zwolnieni z Teorii" organizuje dwa powiatowe konkursy: "Sztuka w moim życiu" (konkurs fotograficzny) oraz "Ja i Sztuka" (konkurs literacki). Konkurs jest dedykowany uczniom klas 7-8 szkół podstawowych i uczniom wszystkich klas średnich na terenie powiatu kartuskiego. Regulaminy znajdują się na stronie internetowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach oraz Kaszubskiego Centrum Kultury. ZAPRASZAMY!

• Już wkrótce

Strona jest w trakcie tworzenia