• Klaudia Pakur

WIZYTA W MULTIKINIE:

Dnia 28 października, odbędzie się wyjazd do Multikina,
            na seans filmu animowanego pt. „Ron Usterka”.
            Całkowity koszt wyjazdu wynosi 35 zł.
            Kwotę należy uregulować najpóźniej do 26 października (wtorek)

ŚLUBOWANIE:
            12 października (we wtorek) o godz.17.00 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczystość ślubowania klas pierwszych na którą serdecznie zapraszamy.
            Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID -19, w uroczystości będzie mógł wziąć udział jeden opiekun dla jednego dziecka.
            Opiekunów obowiązują maseczki.

Pierwszoklasistów obowiązuje strój galowy (biała bluzka/biała koszula, ciemne spodnie/ ciemna spódniczka).

Z uroczystości firma FOTOMAK przygotuje fotorelację, którą zamieścimy na stronie i profilu społecznościowym szkoły.

INFORMACJA O OBIADACH:

Dostawca – Kazimierz Żołnowski – Usługi gastronomiczne
            Odpłatność za obiady (dwudaniowe) wynosi:  8zł x liczba dni w miesiącu i płatna jest z góry do ostatniego dnia każdego poprzedzającego miesiąca. Płatności można dokonać wyłącznie przelewem na konto firmy realizującej zamówienie:

Usługi Gastronomiczne

Regina i Kazimierz Żołnowscy S.C.

Borcz 64, 83 – 312 Hopowo

W tytule należy wpisać: Obiady SP1 – imię i nazwisko dziecka – klasa

Potwierdzenie przelewu należy dostarczyć do stołówki szkolnej lub sekretariatu szkoły osobiście bądź przesyłając na adres e-mail: sp1kartuzy@sp1kartuzy.pl

Nieobecność dziecka należy odpowiednio wcześniej zgłosić u osoby wydającej posiłki lub w sekretariacie szkoły (do 9:00). Uprawnia to do odliczenia kwoty za dany dzień przy obliczaniu płatności za kolejny miesiąc.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego zgodnie z poniższym harmonogramem:

8:00 - inauguracja dla uczniów klas VI-VIII w budynku,
            przy ul. Piłsudskiego 10

9:00 - inauguracja dla uczniów klas II-III w budynku,
            przy ul. 3 Maja 14

10:00 - inauguracja dla uczniów klas IV-V w budynku,
            przy ul. 3 Maja 14

11:00 - inauguracja dla uczniów klas I w budynku, przy ul. 3 Maja 14, a następnie spotkanie z wychowawcą w klasie (s.15)