• Konkurs matematyczny

• Informacje dot. konkursu

• WOJEWÓDZKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI
            DLA UCZNIÓW KLAS IV - VIII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Etap rejonowy (Kartuzy - Lębork) odbędzie się:

data: 2 grudnia 2022 r.

godzina rozpoczęcia: 14:00.

miejsce Konkursu: Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza, ul. 3 Maja 14, 83– 300 Kartuzy

Uczestnicy stopnia II - rejonowego winni stawić się w miejscu organizacji Konkursu przynajmniej na pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Uczeń może przystąpić do stopnia rejonowego Konkursu po okazaniu komisji konkursowej aktualnej legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego jego tożsamość.

Niestawienie się ucznia na eliminacje w terminie przeprowadzenia Konkursu albo zgłoszenie się w innym niż wyznaczonym przez organizatora miejscu oznacza rezygnację z jego udziału.