• Zapisy do szkoły

• Zapisy do klasy I i oddziału przedszkolnego

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach

zamierza osiągnąć, w partnerskich stosunkach z rodzicami,

wysoki poziom edukacji oraz wychowanie w duchu wartości: dobro, prawda, piękno.

Celem edukacji w naszej szkole jest przygotowanie dziecka do dorosłego życia zarówno przez przekazywanie wiedzy, jak i kształtowanie postaw i umiejętności uczniów. Zadania te stanowią wzajemnie uzupełniające się wymiary pracy nauczyciela i funkcjonowania szkoły.

Naszym uczniom zapewniamy bardzo dobre warunki nauki oraz wysoki poziom nauczania. Nie zapominamy o kształtowaniu osobowości młodego człowieka i przekazywaniu wartości, które są niezbędne do funkcjonowania w świecie.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Kazimierza

w Kartuzach obejmuje:

Kartuzy ulice:

3 Maja, Ceynowy, dr Majkowskiego, Przy Rzeźni, Mściwoja II, T. Kościuszki, Sambora, Słoneczna, Hallera, Rynek, Dworcowa, J. Bielińskiego, Nowe Osiedle, Cicha, Kolejowa, Dworzec, Kaliska, Gdańska, Kościerska, Abrahama, Przy Torach, F. Tredera,  J. Piłsudskiego oprócz nr od 12 do 16 oraz od nr 31 do 51, os. Sikorskiego, 11 listopada, Zacisze
             , F. Marszałkowskiego, Szkolna, Parkowa, Jeziorna, Plac Brunona.