• Szkolne Koło Wolontariatu

• Dokarmianie zwierząt :)

• 03.03.2021 12:13
          •   1 marca wybraliśmy się z młodzieżą ze Szkolnego Koła Wolontariatu do lasu w Kaliskach, by dokarmić zwierzęta, ale też spotkać się z przedstawicielem Nadleśnictwa Kartuzy oraz Panami Robertem Zarembą i Leonem Czerwińskim, którzy wspierają naszą szkołę w różnego rodzaju działaniach i również tym razem zaoferowali pomoc i dostarczyli marchew, siano itp.

Pomimo tego, że już nie ma śniegu a nasza akcja była zaplanowana na okres, w którym był, ale z różnych względów nie udało nam się dotrzeć do lasu na czas, to postanowiliśmy dostarczyć zwierzętom pokarm.
            Najważniejsze, że udało nam się chociaż na chwilę oderwać od laptopów i udać się na spacer po lesie, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem i pięknem naszych kaszubskich terenów.