Nawigacja


Nasze sukcesy

WYNIKI KONKURSÓW 2014/2015

V TURNIEJ ORLIKA

O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

KATEGORIA 10 - 11 LAT

 

1 miejsce - drużyna SP 1 (Adam Płotka, Kamil Czerwionka - kl. IV a, Filip Cirocki - kl. IV b, Leon Dera - kl. IV c, Jakub Drywa, Michał Formella, Bartłomiej Stencel - kl. V a, Michał Ulatowski - kl. V c, Dawid Szynszecki - kl. VI c)

 

 

 

V TURNIEJ ORLIKA

O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

KATEGORIA 12 - 13 LAT

 
 
3 miejsce - drużyna SP 1 (Michał Formella - kl. V a, Norbert Kozłowski, Maciej Szewczyk, Jonasz Mielewczyk, Kacper Labuda, Paweł Kajeta  - kl. VI b, Konrad Janczewski, Aleksander Lisowski, Robert Radomski, Dawid Szynszecki - kl. VI c)
 
 
 
 
 
 

SZKOLNY KONKURS

"NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC"

 

 

kategoria kl. 0

1 miejsce - Monika Smętoch kl. 0 c, Zofia Smętoch kl. 0 b

2 miejsce - Filip Kobiela kl. 0 b

3 miejsce - Bartosz Stenke kl. 0 a, Wojciech Lademann kl. 0 c

wyróżnienie: Marta konkel kl. 0 b

 

kategoria kl. I

1 miejsce -  Klaudia Brzeska kl. I d

2 miejsce - Marta Kobiela  kl. I d

3 miejsce - Antonika Kreft kl. I c, Nikodem Łukowicz kl. I b

wyróżnienie: Adam Gdaniec kl. I a, Anna Bigus kl. I d

 

kategoria kl. II

1 miejsce -  Robert Karczewski kl. II b

2 miejsce - Zofia Budźko kl. II c, Dominik Wałaszkowski kl. II b

3 miejsce - Antoni Szwaba kl. II b

wyróżnienie: Ignacy Skrok kl. II c, Karol Wesołowski kl. II a

 

kategoria kl. III

1 miejsce - Martyna Konkel kl. III a

2 miejsce - Klaudia Reglińska kl. III a, Dominika Sajek kl. III c

3 miejsce - Nikola Szwichtenberg kl. III a

wyróżnienie: Malwina Hallmann kl. III b

 

 

 

 

XIII POWIATOWY KONKURS

"ŚWIĘCI, KTÓRYCH WARTO POZNAĆ

 - ŚW. DOMINIK SAVIO" 

 

eliminacje szkolne:

 

1 miejsce -  Agata Socha kl. V b kl. II b - awans do finału powiatowego

2 miejsce - Zofia Golanko kl. V b

3 miejsce -  Jagna Bela kl. VI b, Nikola Hejka kl. V c

 

 

 

II  POWIATOWY KONKURS

"PIĘKNO SŁOWA CZYTANEGO"

 

Wiktoria Wydrowska kl. VI c

 

 

 

 

  KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WOJ. POMORSKIEGO

 

eliminacje szkolne:

1 miejsce - Natalia Littwitz kl. VI a - awans do etapu rejonowego

2 miejsce - Wiktoria Wydrowska kl. VI c 

3 miejsce - Dominika Stenzel kl. VI a 

 

 

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY

"JESIENNE DYKTANDO"

 

etap szkolny:

1 miejsce - Aleksandra Kurowski kl. V b - awans do finału wojewódzkiego

2 miejsce - Piotr Peta kl. V c 

3 miejsce - Jan Żołnowski kl. VI b, Anna Krakowska kl. VI b

wyróżnienie: Miron Łajming kl. IV c

 

 

 

GMINNE SZTAFETOWE BIEGI

PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT

 

 

3 miejsce - drużyna SP 1

 

 

 

 

I TURNIEJ O PUCHAR

WÓJTA KOLBUD W ZAPASACH

 

minizapasy - kateg. 46 kg: 

1 miejsce - Eryk Stromski kl. IV a

 

 

 

XXII KONKURS LITERACKI

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

WOJ. POMORSKIEGO

 

1 miejsce - Wiktoria Lisiewicz kl. V c

 

KONKURS PLASTYCZNY "MOJE MIEJSCE

NA KASZUBACH"

 

 

1 miejsce - Marta Kobiela kl. I b

wyróżnienie: Nikodem Łukowicz kl. I b, Paula Badur kl. II c

 

 

 

VI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ  

PIŁKI NOŻNEJ o PUCHAR

DYREKTORA ZKiW w DZIERŻĄŻNIE

 

2 miejsce - drużyna SP 1 

 

 

 

 
 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY 
"ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA- TRADYCJE, 
KTÓRE ŁĄCZĄ POKOLENIA"

 

 

kategoria kl. IV - VI szopka:

1 miejsce - Agata Socha kl. V b

 

kategoria kl. IV - VI kartka świąteczna:

3 miejsce - Wiktoria Lisiewiczkl. V c

 

  kategoria kl. IV - VI bombka:

wyróżnienie: Nikola Hejka kl. V c

 

 

 

GWIAZDKOWY TURNIEJ 

KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT

O PUCHAR BURMISTRZA KARTUZ

 

drużyna SP 1 (dziewczęta z klas V)

 

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS 

RECYTATORSKI

PROZY I POEZJI POLSKIEJ

 

etap szkolny:

 

kategoria kl. I - III:

1 miejsce - Karol Wesołowski  kl. II a

2 miejsce - Antonina Golanko kl. II c

3 miejsce - Ignacy Skrok kl. II c

wyróżnienia - Marta Kobiela kl. I b, Antonina Formela kl. I c,
                        Nina Kramp kl. II a
 
kategoria kl. IV - VI:
 

1 miejsce - Igor Gonera  kl. V c

2 miejsce - Miron Łajming kl. IV c

3 miejsce - Marta Lemańczyk kl. VI a

wyróżnienia - Ksawery Skrok kl. V b, Zofia Golanko kl. V b,
                         Anna Andriskowska kl. IV c
                       
 
 etap gminny:
 
 
kategoria kl. I - III:
 

2 miejsce - Karol Wesołowski kl. II a

3 miejsce - Antonina Golanko kl. II c

 
kategoria kl. IV - VI:
 

2 miejsce - Miron Łajming kl. IV c

3 miejsce - Igor Gonera  kl. V c

 
 
 etap powiatowy:
 
kategoria kl. I - III:
 

3 miejsce - Karol Wesołowski kl. II a

 

 

kategoria kl. IV - VI:
 

1 miejsce - Miron Łajming kl. IV c

 

 

SZKOLNY  KONKURS PLASTYCZNY

Z OKAZJI STULECIA SZKOŁY 

 

kategoria: oddziały przedszkolne

1 miejsce - Seweryn Konkel kl. 0 a

2 miejsce - Antonina Krenczkowska kl. 0 b

3 miejsce - Roksana Byczkowska kl. 0 c

wyróżnienia - Weronika Konkel kl. 0 a, Kinga Renka kl. 0 b, Marta Konkol kl. 0 c, Jakub Okuniewski kl. 0 c, Kamil Brylowski kl. 0 b, Aleksandra Myszk kl. 0 a 

 

kategoria: klasy I

1 miejsce - Dominika Matejun  kl. I d

2 miejsce - Laurena Lewna kl. I c

3 miejsce - Błażej Kroll  kl. I b

wyróżnienia - Tomasz Gruchała kl. I c, Oktawian Baranowski kl. I c, Adam Gdaniec kl. I .., Kacper Lech kl. I ..

 

kategoria: klasy II

1 miejsce - Matylda Karczewska  kl. II c

2 miejsce - Jakub Okróy kl. II c

3 miejsce - Sandra Kuczera  kl. II a

wyróżnienia - Karolina Kosik kl. II b, Zofia Budźko kl. II c, Piotr Szczodrowski kl. II c, Szymon Blok kl. II c, Kacper Kulas kl. II a

 

 

kategoria: klasy III

1 miejsce - Nikodem  Mateja  kl. III b

2 miejsce - Paweł Dompke kl. III c

3 miejsce - Bartłomiej Matyka  kl. III c

wyróżnienia - Paweł Cybulski kl. III a, Julia Zdrojewska kl. III c, Klaudia Niedziołka kl. III b

 

kategoria: klasy IV

1 miejsce - Anna Andriskowska kl. IV c

2 miejsce - Krzysztof Krenczkowski kl. IV c

3 miejsce - Marta Żołnowska  kl. IV b

wyróżnienia - Maciej Blok kl. IV a, Kinga Reglińska kl. IV c, Zuzanna Kobiela kl. IV b

 

 

kategoria: klasy V

2 miejsce - Agata Socha kl. V b

3 miejsce - Weronika Gliniecka kl. V c

wyróżnienia - Wiktoria Lisiewicz kl. V c, Julia Żabińska kl. V b, Roksana Reglińska kl. V b

 

 

kategoria: klasy VI

1 miejsce - Nikola Las kl. VI c

2 miejsce - Marta Lemańczyk kl. VI a

3 miejsce - Adam Dominik   kl. VI a

wyróżnienia - Aleksander Lisowski kl. VI c, Łukasz kelar kl. VI c, Jagna Bela kl. VI b

 
 
SZKOLNY  KONKURS WIEDZY
O ŻYCIU I DZIAŁALNOŚCI ŚW. KAZIMIERZA
 
 
 
 

 

1 miejsce - Emilia Bluhm kl. VI c, Marta Żołnowska kl. IV b

2 miejsce - Michał Formella kl. V a, Julia Tryzna kl. VI a

3 miejsce - Adam Merchel kl. VI a, Wiktoria Wydrowska kl. VI c

 

 
I GMINNY  KONKURS CZYTELNICZY
"Z BAŚNIAMI ZA PAN BRAT.
ŚWIAT BAŚNI HANSA CHRISTIANA ANDERSENA"
 
1 miejsce - drużyna SP 1 (Marta Żołnowska kl. IV b, Miron Łajming kl. IV c, Maciej Blok kl. IV a)
 
 
 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Świętego Kazimierza w Kartuzach
    83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 14
  • (+48)58/681-13-01

Galeria zdjęć