Nawigacja

 • Zapisy do oddziałów przedszkolnych

   

   

   

   

  Z dniem 2 marca rozpoczynamy rekrutację dzieci do oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w szkole. Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej (http://www.bip.sp1kartuzy) zamieściliśmy wszystkie niezbędne dokumenty. Druki wniosków są także dostępne w sekretariacie szkoły. W rekrutacji biorą udział dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Kartuzy. Szkoła  w roku szkolnym 2015/2016 dysponuje ograniczoną liczbą miejsc.

  Termin rekrutacji do klasy I dla dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach zostanie podany w późniejszym terminie. 

 • Ostatnia prosta przed inauguracją 100 - lecia szkoły

   

   

   

   

  Z wielką radością oczekujemy inauguracji obchodów 100 – lecia szkoły, która odbędzie się 4 marca. Wspólnie z Radą Rodziców zadbaliśmy, aby uroczystości zapisały się na kartach historii, a uczniowie byli głównymi jej uczestnikami.

  W najbliższych dniach wychowawcy przekażą uczniom i rodzicom szczegółowy plan zajęć na przyszły tydzień. Najwięcej zmian będzie w dniach 3 – 4 marca. Zmieniony harmonogram nie spowoduje jednak zmniejszenia liczby zajęć lekcyjnych, czy wychowawczych. Liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie. 

 • 1% ważny dla szkoły - potrzebujemy wsparcia

   

   

   

   

  Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy na działalność naszego Stowarzyszenia przekazali 1% z podatku za 2013 rok. Jednocześnie gorąco zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych "Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach" za 2014 rok.

  Nasza organizacja działa na terenie Powiatu Kartuskiego. Od roku 2008 roku zrealizowaliśmy  kilkaset projektów, których adresatami były dzieci i młodzież  oraz dorośli. Zorganizowaliśmy wiele godzin zajęć rozwijających ich zainteresowania.

  Dzięki zbiórce 1% możemy pomagać dzieciom i ich rodzinom na wiele sposobów. Podobnie jak w ubiegłym roku, także w 2015 pragniemy dofinansować m.in.:

   

  • Szkółkę Piłkarską,,Jedyneczka'',
  • zespół Regionalny ,,Krôsniăta'',
  • zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego,
  • zajęcia terapeutyczne,
  • wyposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne,
  • dożywianie dzieci w szkołach
  • zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne
  • zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego,
  • wycieczki szkolne i wyjazdy wakacyjne
  • zakup nowych podręczników szkolnych dla najbiedniejszych
  • zakup paczek świątecznych potrzebującym
  • organizację warsztatów edukacyjno – wychowawczych

   

  Więcej szczegółów o działalności Stowarzyszenia w poszczególnych folderach oraz w pliku mp3:

   

   

  AUDYCJA RADIA GDAŃSK O DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA ROKU.mp3

   

   

  Prosimy o zachęcanie do wsparcia "Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach" niezdecydowanym Państwa znajomych.

  Aby przekazać 1% wystarczy w formularzu rocznym PIT wpisać nazwę naszej organizacjii numer KRS:

  NAZWA: Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach

  NR KRS: 0000298150

 • Wyróżnienie za działalność społeczną

   

   

   

   

  20 lutego, podczas uroczystej gali, Starosta Kartuski, pani Janina Kwiecień wręczyła coroczne nagrody: Perła Kaszub. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazł się dyrektor szkoły i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach - Dariusz Zelewski.

  Wyróżnienie zostało przyznane za ,,animowanie atrakcyjnych przedsięwzięć społecznych i sportowych dla dzieci i młodzieży oraz współpracę z powiatem kartuskim na rzecz organizacji pozarządowych''. Gratulujemy!

     

   

 • Zaproszenie dla najmłodszych

   

   

   

   

   

  Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Kazimierza w Kartuzach zapraszają najmłodszych do aktywnego spędzania czasu wolnego. Od 21 lutego do 31 maja br. (w każdą sobotę) odbywać się będą bezpłatne zajęcia sportowe dla dziewcząt i chłopców urodzonych  w 2008 r. i 2009 (obecne ,,Zerówki’’) z wszystkich szkół i przedszkoli gminy Kartuzy. W przypadku dużej liczby zgłoszeń (tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku) utworzonych zostanie kilka grup i każda z nich będzie miała zajęcia oddzielnie, tak by komfort i cele projektu zostały w pełni osiągnięte.

  DZIEWCZĘTA:

  Zajęcia będą organizowane w dużej i małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach - w soboty - od godziny 9.30 do godziny 11.00.    

  Instruktorem będzie pani: Elżbieta Brzeska – nauczyciel i trener koszykówki. Zapisy w dniu zajęć.

  CHŁOPCY

  Zajęcia będą organizowane w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach - w soboty - od godziny 8.30 do godziny 10.00.

  Instruktorem będzie pan: Dawid Hejden – nauczyciel i trener piłki nożnej.

  Zapisy w dniu zajęć. Zapraszamy.

 • Sukces Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki!

   

   

   

   

   

  Gmina Kartuzy rozstrzygnęła konkurs ofert na realizację w 2015 roku zadań publicznych w zakresie kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom. Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które działa przy naszej szkole złożyło kilka projektów.

  Z radością informujemy, że Szkółka Piłkarska ,,Jedyneczka'' otrzymała wsparcie w wysokości 12 tysięcy zł (o 50% więcej niż w roku ubiegłym). Dzięki temu będziemy mogli w dalszym ciągu szkolić  dzieci z wszystkich dotychczasowych roczników oraz w lutym rozpocząć zajęcia z chłopakami z oddziałów przedszkolnych. Obecnie na regularne treningi uczęszcza ponad 80 dzieci w wieku 6-10 lat.

  Oprócz tego aprobatę Burmistrza zyskały takie projekty jak:

  • ,,Sport i rekreacja alternatywą dla biernego spędzania czasu wolnego'',
  • organizacja dwóch turniejów piłkarskich: Mistrzostw Gminy Kartuzy dla szkół podstawowych oraz Turnieju Mikołajkowego dla dzieci klas III i młodszych.
 • Pierwsze próby szóstoklasistów

   

   

   

   

  1 kwietnia uczniowie szóstych klas przystąpią do sprawdzianu organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Tegoroczny sprawdzian przeprowadzany jest w nowej formule. Obejmuje on dwie części: z języka polskiego i matematyki oraz z języka angielskiego.

  W naszej szkole, we współpracy z Radą Rodziców i Stowarzyszeniem Przyjaciół Jedynki realizowany jest program, który pozwala uczniom lepiej się do niego przygotować. Przez cały rok szkolny zaplanowaliśmy dodatkowe godziny zajęć edukacyjnych, które realizują nauczyciele poszczególnych przedmiotów. Uczniowie przystępują także do 5 sprawdzianów próbnych, które  piszą w identycznych warunkach, jak będzie to miało miejsce w kwietniu. Dzięki temu lepiej nauczą się gospodarować czasem oraz zminimalizują stres. Obecnie przygotowano raporty z 3 próbnych sprawdzianów, które zostaną omówione na zebraniu rodziców w dniu 29 stycznia br. Poza tym, w każdej klasie 5 uczniów, którzy zrobią największe postępy w wynikach nauczania otrzyma wartościowe nagrody rzeczowe.

  Zachęcamy uczniów i rodziców do śledzenia informacji na stronie poświęconej sprawdzianowi. Znaleźć tam można procedury, przykładowe testy oraz filmy:

  http://www.cke.edu.pl/index.php/sprawdzian-left/o-sprawdzianie-em

   

 • Finał wojewódzki po raz trzeci!

   

   

   

   

  W sobotę - 13 grudnia piłkarze kartuskiej Jedynki zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10. Zawody odbyły się w Stężycy, a udział w nich wzięły najlepsze drużyny z powiatu kartuskiego. W fazie grupowej Jedynka wygrała z Klukową Hutą (2:1) i zremisowała z Somoninem (1:1). W półfinale zwyciężyliśmy z Kamienicą Królewską (2:1). Finał pomiędzy Kartuzami a Baninem był bardzo zacięty, Jedynka wygrała 2:1.

  Należy przypomnieć, że nasi chłopcy w tej kategorii wiekowej wystąpią w finale wojewódzkim trzeci raz z rzędu. Finały tej edycji zaplanowano na kwiecień 2015 roku.

 • Obowiązkowe zebranie rodziców - podsumowanie I semestru

   

   

   

   

   

  W najblizszy czwartek, 29 stycznia zapraszamy rodziców na obowiązkowe spotkanie z nauczycielami. Tematem zebrania będą m.in. informacje o wynikach uczniów z poszczególnych przedmiotów za I semestr, harmonogram uroczystości z okazji jubileuszu 100 - lecia szkoły, konkursy, wycieczki. Zostaną także omówione inicjatywy Rady Rodziców i dyrekcji szkoły.

  Plan spotkania jest następujący:

  • godz. 16.00 - oddziały przedszkolne - zebranie m.in. z dyrektorem szkoły dotyczące zasad rekrutacji w roku szkolnym 2015/2016
  • godz.16.00 – kl. I-III 
  • godz. 17.00 – kl. IV - VI

   

  Zapraszamy i liczymy na obecność.

 • Aktywne ferie z Jedynką

   

   

   

   

   

  Rozpoczynamy ferie zimowe. Przerwa potrwa od 2 do 15 lutego. Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznego wypoczynku, a rodzicom radości z obcowania z dziećmi. W trakcie ferii odbywać się będą w szkole zajęcia w ramach różnych projektów. O terminach i rodzaju zajęć uczniowie zostali poinformowani w szkole. 

  Dla rodziców i uczniów prezentujemy harmonogram zajęć:

  Lista planowanych zajęć w ferie dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach w terminie

  od 02.02.2015 r. do 13.02.2015 r.

   

  Lp.

  Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

  Termin

  Godzina

  sala

  Rodzaj zajęć

  1.  

  Tadeusz Zawada

  02.02.2015

  9.00-10.45

  duża sala gimnastyczna

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Dawid Hejden

  02.02.2015

  11.20-12.05

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Elżbieta Brzeska

  02.02.2015

  8.00-11.15

  mała sala gim.

  Zajęcia korekcyjne

  1.  

  Dawid Hejden

  03.02.2015

  11.20-12.05

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Elżbieta Brzeska

  03.02.2015

  8.00-11.15

  mała sala gim.

  Zajęcia korekcyjne

  1.  

  Elżbieta Brzeska

  04.02.2015

  8.00-09,35

  mała sala gim.

  Zajęcia korekcyjne

  1.  

  Elżbieta Brzeska

  04.02.2015

  9.35-11.15

  mała sala gim.

  Zajęcia rytmiczno-taneczne

  1.  

  Tadeusz Zawada

  04.02.2015

  9.00-10.45

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Tadeusz Zawada

  05.02.2015

  9.00-10.45

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Tadeusz Zawada

  09.02.2015

  9.00-10.45

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Paweł Pytka

  09.02.2015

  10.45-12.30

  duża sala gimnastyczna

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Paweł Pytka

  10.02.2015

  9.00-11.00

  duża sala gimnastyczna

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Tadeusz Zawada

  11.02.2015

  9.00-10.45

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Paweł Pytka

  11.02.2015

  10.45-12.30

  duża sala gimnastyczna

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Tadeusz Zawada

  12.02.2015

  9.00-10.45

  duża sala gim.

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Paweł Pytka

  12.02.2015

  10.45-12.30

  duża sala gimnastyczna

  Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

  Paweł Pytka

  13.02.2015

  9.00-11.00

  duża sala gimnastyczna

  Zajęcia sportowe dla chłopców

   

  Zajęcia z projektu ,,Szkoła daje więcej’’ i edukacji morskiej

   

  Poniedziałek, 2.02.2015 r.       J. niemiecki – gr. V (kl. IV b), godz. 9.00 – 11.25

  Wtorek, 3.02.2015 r.                J. niemiecki – gr. III (kl. IV c), godz. 8.30 – 10.00

                                                J. niemiecki – gr. I (kl. V, kl. III), godz. 10.10  – 11.40

                                                J. niemiecki – gr. IV (kl. IV a), godz. 11.50 – 13.20

  Czwartek, 5.02.2015 r.          kl. VI – gr. eduk. morskiej, godz. 9.00 – 12.00

  Środa, 11.02.2015 r.             Tech. szybkiego czytania – gr. I (kl. V b, V c), godz. 10.00 – 12.25; 12.35 – 15.00

                                             Tech. szybkiego czytania – gr. II (kl. Va,Vb), godz. 10.00 – 12.25; 12.35 – 15.00

                                             Tech. szybkiego czytania – gr. III (kl. IV a), godz. 10.00 – 12.25; 12.35 – 15.00

  Czwartek, 12.02.2015 r.        Tech. szybkiego czytania – gr. IV (kl. IV b), godz. 10.00 – 12.25; 12.35 – 15.00

  Piątek, 13.02.2015 r.             Tech. szybkiego czytania – gr. V (kl. V a, V b, V c), godz. 10.00 – 12.25

   

  II tydzień ferii                       Zajęcia z  j. angielskiego kl. VI - prowadzący: Anna Drewniak-Karcz, 

   
 • W świątecznym nastroju

  Tegorocznemu spotkaniu przedświątecznemu towarzyszył radosny, pełen ciepła i wzajemnej serdeczności klimat. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali bogaty program artystyczny. W korytarzach szkolnych można było nie tylko podziwiać pięknie przygotowane stoiska z ozdobami świątecznymi, ale także zrobić atrakcyjne zakupy. W salach lekcyjnych funkcjonowała kawiarenka, w której oprócz ciast oferowano barszcz z pasztecikami. Wśród uczniów rozlosowano wiele atrakcyjnych nagród, spośród których najważniejszą był wysokiej klasy rower.

  Na uroczystości gościliśmy znakomitych gości: Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego – burmistrza Gminy Kartuzy oraz Andrzeja Pryczkowskiego – przewodniczącego Rady Miejskiej w Kartuzach. Imprezę poprowadzili: Agnieszka Lemańczyk – przewodnicząca Rady Rodziców i Dariusz Zelewski – dyrektor szkoły.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Albumie fotograficznym i zapoznania się z relacjami w mediach lokalnych:

  ALBUM FOTORGRAFICZNY:

  FACEBOOK SZKOŁY:

  DZIENNIK BAŁTYCKI:

  EXPRESS KASZUBSKI:

  KARTUZY.INFO:

 • WIKTORIA LISIEWICZ LAUREATKĄ XXII KONKURSU LITERACKIEGO!

   

   

   

   

  27 listopada, w Przodkowie rozstrzygnięto XXII Konkurs Literacki dla uczniów z województwa pomorskiego. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Laureatką została uczennica klasy Vc - Wiktoria Lisiewicz. Konkurs Literacki organizowany w Przodkowie od lat aktywuje uczniów województwa pomorskiego, którzy swojej poetyckiej wrażliwości chcą nadać literacką formę.

  W tym roku do lirycznych zmagań przystąpiło sześć uczennic z klas piątych i szóstych: Nikola Bielińska, Dobrosława Król, Wiktoria Lisiewicz oraz Anna Merchel, Amelia Wicka i Wiktoria Wydrowska.  Artystycznymi walorami swoich wierszy zachwyciła jury uczennica kl.Vc Wiktoria Lisiewicz, która zdobyła I miejsce. Gratulujemy!

   

 • Prapremiera ,,Gòlince na kaszubskich dróżkach''

   

   

   

   

   

  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach wraz z Zespołem Regionalnym "Krôsniăta" zabrały dziś publiczność na wędrówkę po kaszubskich dróżkach na wzór książkowej Pyzy. Na scenie Kartuskiego Centrum Kultury, przy pomocy własnoręcznie wykonanych lalek, opowiadały o miejscowościach, atrakcjach i krajobrazach regionu.

  Zapraszamy do przeczytania relacji prasowej (kliknij na zdjęcie: pierwsze to EXPRESS KASZUBSKI, a drugie: DZIENNIK BAŁTYCKI):

 • Przerwa świąteczna do 7 stycznia

   

   

   

   

   

  Dołączając się do noworocznych życzeń przypominamy, że przerwa świąteczno – noworoczna trwa do 6 stycznia 2015 r. Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze rozpoczynamy 7 stycznia (środa) zgodnie z planem lekcji. 

 • Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych

   

   

   

   

   

  Dyrektor szkoły informuje, iż po konsultacjach i zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego w dniach wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych tj. 2 i 5 stycznia 2015 r. szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki. Zajęcia te odbywać się będą w godz. 7.45 – 15.20 w świetlicy szkolnej.

 • Pluszaki w Jedynce

   

   

   

   

  Miękki, puchaty i taki z łatką. Dziś 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Nasi uczniowie także uczcili imieniny pluszaka. Jak na imieniny przystało były wesołe śpiewy do piosenki „Pokochaj Pluszowego Misia”, zabawy z misiami oraz kulinarny poczęstunek z słodkościami. Dzieci chętnie wysłuchały historii powstania najukochańszej zabawki, aby na samym końcu wykonać jadalną głowę swojego bohatera. Był to dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy.

  Zdjęcia z tego radosnego dnia można obejrzeć na profilu Facebooka szkoły:

 • II edycja Powiatowego Konkursu "Piękno Słowa Czytanego"

   

   

   

   

  24 listopada odbył się w Kartuzach II Powiatowy Konkurs „Piękno Słowa Czytanego”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach. W tym roku hasłem przewodnim były „MIŁOŚĆ/PRZYJAŹŃ/KOLEŻEŃSTWO". Oznaczało to, że teksty, które odczytywane były w trakcie konkursu musiały być związane w jakiś sposób z tymi tematami. Mimo, że była to dopiero druga edycja rangi powiatowej, to konkurs ma już swoją piękną tradycję. Wcześniej odbyło się kilka edycji rangi gminnej i poprzednia – już powiatowej. Organizatorzy, przy wsparciu Starosty Powiatu Kartuskiego pani Janiny Kwiecień, zaprosili do udziału szkoły z całego powiatu. W sumie w konkursie udział wzięło dwudziestu uczniów z dwudziestu szkół powiatu kartuskiego.

  Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VI, każda szkoła wytypowała jednego ucznia. Uczestnik zgłaszał się do konkursu z wybranym i przygotowanym przez siebie fragmentem utworu, zgodnym z tegorocznym hasłem. Autorem tekstu mógł być dowolny polski lub zagraniczny twórca. Tekst przygotowany przez ucznia musiał mieścić się w przedziale 25 – 30 wersów i musiał mieć charakter prozatorski.

  Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie każdy zgłoszony uczeń czytał na głos wcześniej przygotowany przez siebie fragment, w trakcie czytania oceniany był przez komisję konkursu. Do drugiego etapu (finałowego) komisja wytypowała 10 uczestników, którzy odczytali fragment przygotowany przez organizatorów.

  Uczestników oceniała komisja w składzie:

  Marzena Kreft, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kartuzach

  Anna Szmytke –  Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kartuzach

  Waldemar Herzberg – Biblioteka Pedagogiczna w Kartuzach

   

  Komisja przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

  I miejsce – Estera Leszczyńska ze Szkoły Podstawowej w Sierakowicach

  II miejsce – Marta Koniarska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kartuzach

  III miejsce – Natalia Klebba z Zespołu Szkół w Kamienicy Królewskiej

  wyróżnienia otrzymali - K. Węsierska ze Szkoły Podstawowej w Lisich Jamach oraz Monika Baziuta z ZKiW w Dzierżążnie

  Konkurs zorganizowany został przez nauczycieli języka polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach: panie Magdalenę Izdebską, Mariolę Dzwonkowską i pana Pawła Pytkę. Nagrody dla uczestników ufundowali: Starostwo Powiatowe w Kartuzach, Rada Rodziców naszej szkoły oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach.

  Zdjęcia z konkursu w Albumie Fotograficznym:

  oraz na Facebooku szkoły:

 • Zapraszamy rodziców na konsultacje

   

   

   

   

   

  Zbliża się okres przedświąteczny. Jest to także czas kończącego się I semestru roku szkolnego. Nauczyciele proponują oceny semestralne i podsumowują pracę wychowawczą. W związku z tym zapraszamy rodziców uczniów na konsultacje, które odbędą się 18 grudnia (czwartek) według następującego harmonogramu:

  • od godz.16.00 – kl. I-III 
  • od godz.17.00 – kl. IV – VI

   

 • Przygotowania do kiermaszu świątecznego

   

   

   

   

  Pracownicy szkoły i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Kazimierza  w Kartuzach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach organizują 5 grudnia 2014 r. Kiermasz Świąteczny dla uczniów szkoły i ich rodziców. W programie kiermaszu przewidzieliśmy m.in. przedstawienie w wykonaniu dzieci oddziałów przedszkolnych, koncert chóru, występ ZR Krôsniăta.

  Uczniowie i rodzice każdej klasy przygotowują stoiska kiermaszowe. W związku z powyższym, w imieniu organizatorów Kiermaszu, zwracamy się do wszystkich rodziców o włączenie się w jego organizację w miarę swoich możliwości.

  Proponujemy następujące formy wsparcia:

  • przygotowanie stoiska klasowego
  • przekazanie na licytację fantów od firm i instytucji
  • wpłaty pieniężne, które zostaną wykorzystane podczas organizacji kiermaszu
  • przekazanie ciast, ciastek i innych słodkości do działającej podczas kiermaszu kawiarenki
  • inne działania, przyczyniające się do uświetnienia wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest kiermasz.

   

  Dochód z Kiermaszu, decyzją pracowników i Rady Rodziców przeznaczony zostanie na zakup pomocy dydaktycznych, z których korzystać będą uczniowie oraz wydanie książki z okazji 100 lecia szkoły.

  Kiermasz odbywać się będzie w godz. 17.00 – 19.00 w sali gimnastycznej i korytarzach szkolnych. Z góry dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w naszym wspólnym święcie, jakim jest coroczny Kiermasz Świąteczny.

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Świętego Kazimierza w Kartuzach
  83-300 Kartuzy, ul. 3 Maja 14
 • (+48)58/681-13-01

Galeria zdjęć